"האני מיוזיק" הינה חנות מוזיקה וכלי נגינה הקיימת במג'דל שמס מעל לשלושים שנים. בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי נגינה, כלי מיתר ופריטים ייחודיים המתאימים לכולם. 

מה מיוחד ב"האני מיוזיק"?

זה לא סוד שמוזיקה מהווה את אחד מהמאפיינים המרכזיים המסייעים בקירוב לבבות. לכן, ב"האני מיוזיק" החלטנו שעל איכות כלי הנגינה לא ניתן להתפשר. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של כלי נגינה וכלי מיתר ייחודיים במחירים נוחים המותאמים לכל כיס. כלי הנגינה שלנו מעוצבים בעבודת יד יסודית המתעמקת בפרטים הקטנים. לאיכות החומרים קיימת אצלנו חשיבות עליונה ובנוסף אנו יודעים לכוון את המפרטים של כלי הנגינה ולהתאים אותם במיוחד עבורכם. אחת מהמטרות שלנו ב"האני מיוזיק" היא להיות נגישים למגוון קהלים. לכן, מלבד כלי הנגינה תוכלו למצוא אצלנו בחנות מגוון רחב של מוצרים המתאימים לכולם כדוגמת מתנות, אביזרי נוי לבית ופריטי מזכרת וערך העשויים לרגש אתכם. 

מה תוכלו למצוא אצלנו?

חנות "האני מיוזיק" כוללת בתוכה מגוון רחב של כלי נגינה מכל הסוגים כמו למשל עודים, דרבוקות, קנון, כלי נשיפה וכלי מיתר אותנטיים. מלבד כלי הנגינה הייחודיים הקיימים אצלנו, אנו מאמינים בלתת שירות ולספק מוצרים למגוון רחב של קהלים. כתוצאה מכך, בחנות תוכלו למצוא גם אביזרי נוי לבית, כרטיסי ברכה, מזכרות, משחקים לילדים, שעונים מהמותגים המובילים, אבני מלח וחן נדירות מסוגן, פריטי גיימינג, נרגילות ומתנות לבן ולבת הזוג. 

פרטים ליצירת קשר

טלפון – 0522258226 , 046984168, 046784168 

Hani Music בפייסבוק 

 

Main Menu